KALEIDO COLOR  REHAU renk dünyası

KALEIDO COLOR – REHAU renk dünyası

Kapılar ve pencereler binaların ön cephelerini şekillendirir ve her binaya kendine has bir görsel dokunuş katar. REHAU KALEIDO COLOR pencereler, binalarınızda kendi hayal gücünüzü sınırsızca hayata geçirebilmeniz için zengin renk ve tasarım seçenekleriyle kullanıma sunulur.
Pencere ve kapı elemanlarında renklerin yanı sıra şekilsel ve boyutsal özellikler de tasarımın belirleyici unsurlarıdır. REHAU profiller, size henüz aklınıza bile gelmemiş olan yepyeni tasarım seçeneklerinin kapılarını aralar. Yenilikçi malzemelerden üretilen sistemlerimiz (RAU‑FIPRO malzemeden olan GENEO gibi) sayesinde, geleneksel sistemlerle şimdiye kadar gerçekleştirilmesi mümkün olmayan boyutsal özellikler de artık hayata geçirilebiliyor.

%100 REHAU kalitesi

Tüm folyolar ve boyalar ilk kullanımdan önce ayrıntılı analizlerden geçirilir, uzun süreli testlere tabi tutulur ve en zorlu koşullara maruz bırakılır. Sadece tüm testlerden başarıyla geçen ürünlerin REHAU kalitesine uygun olduğunu söyleyebiliriz. Bu sayede siz de en yüksek endüstri standartlarıyla ve tam kapsamlı üretici garantisiyle sunulan ürünlere sahip olursunuz.

KALEIDO WOODEC
Gerçeğe en yakın ahşap görünümü ve dokusu

Mat KALEIDO WOODEC yüzeyleri sadece güzel görünmekle kalmaz, dokunulduğunda da gerçekle birebir aynı hissi verir. KALEIDO WOODEC pencerelerde, plastik pencereleri ahşap pencerelerden ayırt etmenin ne kadar zor olduğunu gördüğünüzde siz de şaşıracaksınız. Plastik pencereler ayrıca daha az bakım gerektirdikleri için daha da avantajlıdır.

Sheffield Oak concrete

Sheffield Oak alpine

Oberfläche Turner Oak malt

KALEIDO FOIL
Ahşap, metal ve üniversal dekorlar ile göz alıcı vurgular

Dekorlara laminasyon uygulanması, uzun yıllardır pazarda yer etmiş standart renklendirme uygulamasıdır. REHAU dekorlara yapıştırıcı ile ön uygulama yapılır ve dekorlar yüksek performanslı makineler ile özel bir işlem yapılarak malzemeye zarar vermeden pencere profilinin üzerine uygulanır. PVC folyo iki katmanlı bir yapıya sahiptir: Baz folyo tek renk kalır veya üzerine baskı uygulanır, PMMA malzemeden üretilen şeffaf üst katman ise UV ışınlarına veya diğer hava şartlarına maruz kalma nedeniyle renklerin ve dekorların solmasını önler. Dekorların içe ve/veya dışa uygulanmasını isteyebilirsiniz.

Siyah hareli

Midnight Black matt

Antrasit gri mat

Maun rengi hareli

Yeşil hareli

Koyu kırmızı hareli

Sheffield Oak light hareli

Lacivert hareli

Antrasit gri hareli

Alux DB

Sinyal grisi düz

KALEIDO PAINT
REHAU pencereleriniz için mükemmel boyalar

KALEIDO PAINT pencerelerin rengi tamamen sizin isteğinize göre boyanır. Kaliteli boyalar birkaç kat püskürtülerek uygulandıktan sonra çok özel bir son tabaka boya kullanılarak parlak veya mat bir yüzey elde edilir. Renk paleti giderek genişliyor – örn. şimdilerde klasik boyalara mikro parçacıklar eklenerek özel görsel efektler elde edilen strüktürel boyalar da yelpazeye ekleniyor.
Dış boya gümüş grisi, RAL 7001 ve fındık kahvesi, RAL 8011
Dış boya gümüş grisi, RAL 7001
Strüktürel boyama

KALEIDO COVER
Klasik ve zarif: Mükemmel alüminyum görünümü

Alüminyum ön yüz kaplamaları, PVC profillerin teknik avantajlarına alüminyum profil görünümüyle bir arada sahip olma olanağı sunar. KALEIDO COVER, pencere profilinin şekline mükemmel uyum sağlar ve profile çok sağlam şekilde takılır. Son derece sağlam ve hava şartlarına dayanıklı olan ön yüz kaplamanın yüzeyi boyanabilir, toz boya ile kaplanabilir veya eloksallanabilir. KALEIDO COVER, 170 RAL üzerinde renk tonuyla tasarlanabilir.

Şekiller

REHAU plastik pencerelerde, başka malzemelerle gerçekleştirilmesi hayal bile edilemeyecek şekillerin hayata geçirilmesi mümkündür.
Evinize en uygun pencere şeklini ve en sevdiğiniz rengi seçerek tamamen size özel bir tasarıma sahip olun.