GENEO Pencereler

Mükemmel yaşam alanlarına uygun pencereler

GENEO pencereler, üstün ısı yalıtımlarının yanı sıra birbiriyle uyumlu bileşenlerin oluşturduğu genel paketiyle de göz doldurur. Çünkü: RAU‑FIPRO fiber kompozit malzeme sayesinde GENEO ürünlerde çelik kullanılmadan maksimum stabilite elde edilir. Bu sayede GENEO pencereler son derece hafiftir ve başka hiçbir pencerenin sunamayacağı ısı yalıtımı özelliklerine sahiptir. Kendiniz görün!

Avantajlar:

  • %76’ya kadar enerji tasarrufu sağlayın*
  • Hırsızlığa karşı etkili koruma sayesinde kendinizi daha güvende hissedin
  • 24 kat daha yüksek gürültü azaltma sayesinde huzurlu bir ortamın keyfini sürün**
  • Tasarımda hayal gücünüzü özgür bırakmanın keyfini çıkartın
  • Pürüzsüz yüzeyi sayesinde kolay temizlenme avantajından yararlanın
  • Pasif ev sertifikalı versiyonu da temin edilebilir
  • GENEO ürünlerini kapı ve sürgülü kapı olarak temin edebilirsiniz
1980’li yılların eski ahşap/plastik pencerelerinden (Uf = 1,9, Ug = 3,0) pencere boyutu 123 x 148 cm olan GENEO profillere (Uf = 0,89, Ug = 0,5) geçiş sayesinde daha az enerji kaybı
** Baz alınan hesaplama yöntemi: Gürültü 10 dB artırıldı = Göreceli olarak algılanan gürültü (LfU) iki katına çıkartıldı. GENEO gürültüyü 47 dB kadar azaltır.

Tasarım
Özgürlüğün tadını çıkartın – Rengi ve şekli siz seçin

Çeşitli mimari seçenekler arasından kendi istediğiniz şekli seçin, örn. yuvarlak, eğimli ve üçgen pencereler veya kademeli yapı şekli.

220’den fazla dekor seçeneği arasından istediğiniz rengi bulun. Hayal gücünüzü özgür bırakmanın keyfini sürün. KALEIDO COLOR renk yelpazemiz size tasarım konusunda eşsiz bir özgürlük sunar: Güncel metalik tonları, sıcak ahşap tonlarını veya şimdi revaçta olan pastel tonları tercih edebilirsiniz – KALEIDO COLOR istediğiniz her renk seçeneğini size sunar.

Küçük bir renk Seçkisi:

RAU‑FIPRO® – Sizi havalandıracak teknoloji

– Isı yalıtımı Uw maks. 0,61 W/m²K
– Ses yalıtımı Rw = 47 dB
– Hırsızlık emniyeti maks. RC3
– Yapı derinliği 86 mm
– 6 odacık
– Pasif ev sertifikası için cam kalınlığı 53 mm
– Cereyana ve neme karşı güvenilir koruma sağlayan çepeçevre contalar
– Hava geçirgenliği 4
– Yağmur sızdırmazlığı 9A
– Rüzgar direnci B5

REHAU Smart Guard – Hırsızlığa karşı önleyici koruma sistemi

SYNEGO pencere sistemlerinizin kasasına hiç dikkat çekmeyecek şekilde monte edilen opsiyonel Smart Guard sistemi, hırsızlığa karşı önleyici koruma sağlar. Akıllı algılama sensörü eve girmeye çalışan hırsızları tespit eder ve ardından caydırma programını otomatik olarak başlatır. Aktif caydırma sistemi, özellikle pencerelere ve kapılara hasar verilmesini önlemeye yardımcı olur.
Smart Guard bu özellikleriyle diğer klasik alarm sistemlerinden çok daha üstündür. Klasik alarm sistemleri sadece hırsız evin içine girdiğinde çalışır, bu da pencerelerin ve kapıların çoktan hasar görmüş olacağı anlamına gelir.

Downloads

GENEO PENCERE
Mükemmel Yaşamın Penceresi.